Zoekdeboer op stap met een wandelpony
Wandelen in de bossen en duinen met “onze wandelpony” Tommy
Wat een prachtig weekend! Vorige week lag er nog een pak sneeuw en nu kunnen we lekker zonder jas naar buiten. Wat een bofkonten zijn wij, dat wij nou nét deze dag een wandelpony hebben gereserveerd. Vol enthousiasme stappen we de auto in, op weg naar de Smulhoeve in Kaatsheuvel.

“Ik wil als eerst op de pony” roept de jongste. “Oke, dan gaan wij als eerst in de kruiwagen” zeggen de middelste en de oudste. Dat was makkelijk, de kinderen hadden het gelukkig al snel besloten samen. Bij aankomst staan alle pony’s van de Smulhoeve ons al te verwelkomen. Jeetje, wat hebben ze hier veel pony’s. Allerlei namen kwamen voorbij Billy, Willy, Bami, Nasi en Tommy. Kortom, een perfect locatie voor een paardenliefhebber, want je kijkt hier je ogen uit!
Terwijl de kinderen ‘onze pony’ Tommy poetsen vertelt eigenaresse Karin wat er allemaal te doen is in het seizoen. Dieren knuffelen, spelen in de hooi hooi speelschuur, pony’s poetsen en ponyrijden. Rond racen op een skelter, spelen in de speeltuin, springen op de grote trampoline. Klinkt als een ideale vakantie met kinderen.
Op stap met een wandelpony en een kruiwagen
Nu de pony lekker schoon is, de kinderen gewend zijn aan Tommy, is het tijd om te vertrekken. Daar komt het andere vervoersmiddel aan, een felgekleurde kruiwagen. De kinderen weten niet hoe snel ze er in moeten klimmen. Een perfecte back-up voor op het moment dat de kinderen moe zijn, want we gaan lekker een stuk wandelen. “Mama, Tommy hobbelt wel heel erg hoor”. Leuk toch? Aangekomen in de bossen wisselen we even van ruiter. En ook deze ruiter krijgt spontaan een grote glimlach op zijn gezicht. Heerlijk lekker ontspannen pony rijden.
Veel speelmogelijkheden
Na het ponyrijden mogen we nog even een kijkje nemen op het kampeerterrein waar een grote trampoline met een zandspeeltoestel staat. Ook voetballiefhebbers kunnen hier hun lol op. Een mooi groot voetbalveld met diverse goals. “Mama, dit is een leuke plek om op vakantie te gaan!” Mooi he, die spontane reacties?! Ik snap het wel ?
Badkamer in stijl
Waarom staan er allemaal van die paardenkarretjes naast de tent? Paardentrailers, bedoel je? Goede vraag! Het zijn trailers omgebouwd in een bad/doucheruimte. Dan kun je echt in stijl douchen. Dat is wel heel erg origineel. De kinderen willen niet meer naar huis. Als je het ons vraagt een super leuke ochtend!